Pożyczka pod zastaw tabletu czy telefonu w Szczecinie

stevepb / Pixabay

Szczecin to miasto interesów i biznesu. Często potrzeba gotówki w bardzo krótkim odstępie czasowym. Nie ma pomysłu jak zdobyć dodatkowe pieniądze na chwile przed planowanym wydatkiem. Jest kilka opcji dostarczenia sobie dodatkowych środków na przyjemności bądź inwestycje.
Jedną z opcji jest pożyczka pod zastaw telefonu. Oznacza to podpisanie umowy, na mocy której firma pożyczkowa staje się współwłaścicielem twojego telefonu. Po spłacie długu umowa zapewnia, że zostajesz pełnym właścicielem swojego sprzętu. W przypadku niespłacenia pożyczki telefon zostaje u pożyczkodawcy.

 
Podobne transakcje można robić z innym sprzętem elektronicznym, na przykład telewizorem, konsolą czy laptopem. Również pożyczka pod zastaw tabletu to ciekawa opcja. Działa na identycznej zasadzie jak ta z telefonem. Pozwala to na szybką pożyczkę bez większego majątku zostawionego pod zastaw. Zdobycie małej sumy nie jest ciężkie. Wystarczy mieć przy sobie jakiś sprzęt elektroniczny, dzięki któremu będzie można sobie zapewnić trochę pieniędzy.