Inwestycja w siebie

kaboompics / Pixabay

Często na drodze do rozwoju zawodowego stoją wysokie koszty. Istnieją ośrodki szkoleniowe oferujące darmową edukację. Warto pozwolić sobie na inwestycję w siebie, poza zdobyciem nowych kwalifikacji, wzrasta poczucie własnej wartości i pewność siebie. Studia podyplomowe Kielce bezpłatne dają szanse na uzyskanie dodatkowych kompetencji bez ponoszenia opłat.

 

Nauka finansowana jest ze środków unijnych. Oferta skierowana jest dla osób posiadających dyplom ukończenia szkoły wyższej na poziomie licencjatu, inżyniera bądź magistra. Zarówno absolwenci uczelni technicznych, jak i humanistycznych znajdą interesujący dla siebie kierunek. Warto zaznaczyć, że studia podyplomowe można rozpocząć w dowolnym wieku. Zajęcia odbywają się w trybie weekendowym. Tryb i forma pozwalają na połączenie dotychczasowej aktywności zawodowej z dalszym kształceniem. Wykłady prowadzone są przez znakomitych specjalistów. Dzięki niewielkim grupom kontakt z prowadzącym nie jest utrudniony, a zagadnienia problemowe omawiane szczegółowo. Część kierunków jest dedykowana wybranym grupom zawodowym. Można odnaleźć studia dla nauczycieli, dla personelu medycznego, dla pracowników urzędów państwowych.

Wzmocnienie pozycji na rynku pracy

Wzrost kwalifikacji jest argumentem w rozmowie z przełożonym zarówno w zakresie awansu w strukturze, jak i podwyżki wynagrodzenia. Dla każdego pracownika stabilna pozycja w firmie i pewność długoterminowego zatrudnienia to priorytety. Można zadbać o własny komfort decydując się na poniesienie kompetencji i poszerzanie zasoby wiedzy.