Co jest potrzebne by zagrać w Lotto Plus?

Alexas_Fotos / Pixabay

Standardowa gra Lotto nadal pozostaje najbardziej znana i popularna. Jednak warto zainteresować się, jakie są inne możliwości, oprócz wykupienia zwykłego zakładu na jedno losowanie. Czy dodatkowe opcje w Lotto pozwalają na większe wygrane?
Standardowa gra Lotto pozwala na wygranie co najmniej miliona złotych. Zazwyczaj jednak kumulacje są znacznie wyższe i to na nie czeka większość graczy. Gdy kumulacja wynosi co najmniej kilkanaście milionów wielu graczy decyduje się na zakup większej liczby kuponów lub na grę systemową. Można spróbować również gry z Plusem. Na czym ona polega?

 

Jak grać w Lotto Plus? Wygrana w przypadku Lotto Plus nie zależy od kumulacji. Pozwala niekiedy jednak uzyskać wygraną, gdy w głównym losowaniu nie padły wybrane numery. Jeśli zakład został zawarty z Plusem wybrane liczby biorą udział w drugim losowaniu. I to tam mogą zostać wylosowane. W przypadku wygranej pierwszego stopnia nagroda wynosi milion złotych. Dlatego te wielu graczy decyduje się na ten dodatek do standardowej gry, aby mieć większe szanse na bycie milionerem lub przynajmniej aby uzyskać przynajmniej zwrot kosztów kuponu. Wystarczy jedynie zaznaczyć odpowiednie miejsce na standardowym blankiecie.