Katalogi zaprezentują ofertę firmy

kaboompics / Pixabay

Jest wiele sposobów, by zaprezentować potencjalnym klientom ofertę firmy. Jedną z najbardziej popularnych są różnego rodzaju foldery i katalogi. Foldery pomagają zainteresować ludzi ofertą. Natomiast katalogi prezentują jej szczegóły i adresowane są głównie do osób, które wyraziły już chęć nawiązania współpracy.

 

Jeśli chodzi o katalogi firmowe B5 druk ich prowadzi wiele firm poligraficznych. Można też znaleźć to w ofertach agencji reklamowych, które często mają do dyspozycji profesjonalnych fotografów służących swoim wsparciem i doświadczeniem niezbędnym do odpowiedniej ekspozycji towaru lub usługi na zdjęciu. Zanim jednak zostanie podjęta decyzja o tym, by danej agencji powierzyć realizację zlecenia, warto zapoznać się z efektami dotychczasowej pracy zatrudnionych tam osób.

 

Przed zleceniem druku katalogów i folderów warto zrobić rozeznanie, czy firmie nie przydałyby się nowe pieczątki Katowice i wiele innych miast dysponuje zakładami, które chętnie przyjmą do realizacji takie łączone zlecenie. Niewątpliwą zaletą w takim przypadku może być atrakcyjny rabat, jakiego często udziela się przy dużych zamówieniach.