Teczki formowe przydadzą się w każdym sekretariacie

fulopszokemariann / Pixabay

Jest wiele materiałów biurowych, bez których nie będzie funkcjonował żaden sekretariat. Wiele z nich może być ciekawym gadżetem promocyjnym. Są to m. in. teczki firmowe z gumką, do których warto spakować pakiet materiałów promocyjnych, które trafią do potencjalnego klienta po zakończonym spotkaniu.

Zamawiając teczki firmowe druk ekspresowy może czasem być koniecznością. Warto więc wiedzieć, jaki zakład świadczy taką usługę od ręki. Zwłaszcza, gdy teczki firmowe z gumka są w ciągłym użytkowaniu, a ich zapasy szybko się kończą. Cena takiej ekspresowej usługi drukowania czasem może być niewiele wyższa od tej, jaką zakład proponuje przy standardowej ofercie.

Wielu przedsiębiorców rezygnuje z szybkiej opcji z obawy przed wysokimi kosztami ryzykując, że materiały promujące firmę do potencjalnego klienta trafią w nieładzie, jeśli ten przyjdzie przed terminem realizacji zamówienia przez zakład drukarski. To pozorna oszczędność. Wszystko, co trafia do potencjalnego klienta składa się na całość wizerunku firmy. Bałagan w dokumentach i materiałach informacyjnych może zniechęcić go do podjęcia współpracy.