Darmowa pierwsza pożyczka. Pożyczka pod zastaw auta Warszawa

nattanan23 / Pixabay

Warszawa to miasto miasto pełen biznesu i pieniędzy. Placówki banków i firmy oferujące pożyczki mnożą się jak grzyby po deszczu. Na prawie każdej ulicy można znaleźć miejsce gdzie oferowana jest szybka zapomoga finansowa. Są setki różnych ofert i propozycji. Klient ma w czym przebierać i musi poważnie zastanowić się nad tym co wybrać tak, aby potem nie żałować podjętej decyzji.
Jedną z tych opcji jest pożyczka pod zastaw auta czyli pożyczka zabezpieczona samochodem. W ten sposób można pożyczyć dużo więcej pieniędzy niż w innych firmach pożyczkowych. Jest to oferowane tylko właścicielom samochodów osobowych, którzy są wpisani do dowodu rejestracyjnego. W większości przypadków, firma staje się właścicielem auta w 51%. Jednocześnie zobowiązuje się przeniesienie wartości przejazdu w momencie spłaty długu.

 
Często oferowana jest darmowa pierwsza pożyczka. Oznacza to spłatę dokładnie tej samej wysokości długu co została pożyczona. Nie ma wysokiego oprocentowania, które zniechęca sporą część społeczeństwa. Z reguły są to tzw. „chwilówki”, które nie są lubiane przez społeczeństwo.